جستجو در سایت:

                  

دومین کنفرانس بین‌المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو، 8 و 9 آذر (29 و 30 نوامبر) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود. مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس تا 31 شهریور ماه اعلام شده است.

به گزارش سایت علوم پزشکی به نقل از ایسنا، دومین کنفرانس بین‌المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو (NMNS 2017) مشتمل بر ارائه مقاله و پوستر، سخنرانی، کارگاه و پنل گفت‌وگو خواهد بود و متخصصان و استادانی از کشورهای مختلف، همچون انگلستان، ایالات متحده، ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و افریقای جنوبی به این کنفرانس دعوت شده‌اند.

نانو
این کنفرانس در نظر دارد تمام جنبه‌های ایمنی و پزشکی مربوط به نانومواد به ویژه جنبه‌های انسانی، حیوانی و زیست محیطی را پوشش دهد. همچنین هدف این کنفرانس فراهم آوردن فرصتی مناسب برای ملاقات میان دانشمندان از سراسر جهان، جهت تبادل نظرات و شروع همکاری‌های ملی و بین‌المللی در حوزه نانو پزشکی و ایمنی نانو است. مخاطبان کنفرانس شامل محققان و متخصصانی از رشته‌های نانوفناوری، سم‌شناسی، ایمنی محیط زیست، بهداشت حرفه‌ای، بیوشیمی، زیست‌شناسی، بهداشت غذایی، علوم دارویی و پزشکی می‌شود.
موضوعات کنفرانس شامل «موضوعات نانوپزشکی: "نانوحامل‌ها در سیستم‌های دارورسانی هدفمند"، "نانوپزشکی احیایی"، "نانوفناوری در وسایل و تجهیزات پزشکی و ایمپلنت‌ها"، "نانو زیست فناوری و سیستم‌های نانو زیستی"، "نانوفناوری در تشخیص، تصویربرداری و حسگرهای زیستی"، "نانوفناوری سرطان و نانوتراپی"، "کاربرد نانوفناوری در داروهای دامی"»، «موضوعات ایمنی نانو: "ارزیابی مواجهه"، "روش شناسی: مشخصه یابی، ردیابی و پایش"، "برهم کنش‌های سلامت شغلی و محیط زیست"، "سم شناسی"، "اکوتاکسیسیته و تحلیل چرخه عمر" و "تنظیم مقررات و استاندارد سازی" است.
همچنین سه کارگاه با عناوین «سیستم تشخیصی با استفاده از سیستم میکرو آرایه»، «شناسایی و درک اهمیت نانومواد اتفاقی برای ایمنی و سلامت محیط زیست»، «تجاری سازی پژوهشهای نانوفناوری: از آزمایشگاه تا بازار»  در حاشیه کنفرانس برگزار خواهد شد.
این کنفرانس با حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه فناوری نانو، دانشگاه علوم پزشکی تهران، شبکه ایمنی نانو، کمیته فناوری نانوی سازمان غذا و دارو و انجمن نانوفناوری پزشکی ایران برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.nanmedsafety.cm مراجعه کرده و یا با پست الکترونیکی inf@nanmedsafety . cm  مکاتبه کنند.
بر اساس اعلام ستاد نانو، اولین دوره این کنفرانس با عنوان کنگره ایمنی نانو (INSC 2014) با حمایت شبکه ایمنی نانو در سال 1393 و در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

 azmoon site

 

 

ورود کاربران

به جمع خانواده بزرگ علوم پزشكي خوش آمديد

افراد انلاين

ما 200 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top