جستجو در سایت:

                  

ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی در استان های بوشهر و مرکزی
مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی گفت: ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی 29 بهمن ماه جاری برگزار می شود.
سیدحسین حسینی آذرنوشان افزود: سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز مراکز درمانی (بیمارستان عسلویه و درمانگاه دلیجان) در استان های بوشهر و مرکزی، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به صورت استخدام پیمانی جذب می کند.
وی با بیان اینکه متقاضیان آزمون استخدام منطقه ای سازمان تامین اجتماعی از روز چهارشنبه بیستم بهمن ماه تا یکشنبه بیست و چهارم بهمن ما امسال فرصت ثبت نام دارند، اظهار داشت: داوطلبان استخدام در بیمارستان عسلویه و درمانگاه دلیجان باید فرم ثبت نام آزمون را از سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی مذکور دریافت و پس از تکمیل آن به همراه سایر مدارک قید شده به شکل حضوری به مدیریت های درمان استان های بوشهر و مرکزی تحویل دهند.
وی ادامه داد: داوطلبان استخدام می توانند با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی ضمن مطالعه دقیق شرایط عمومی و اختصاصی، عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز، برای ثبت نام اقدام کنند.
آزمون کتبی استخدام منطقه ای سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ 29 بهمن ماه 95 به صورت همزمان در مرکز استان های بوشهر و مرکزی برگزار می شود.
حسینی آذرنوشان گفت: جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی که یکی از مواد آزمون استخدامی منطقه ای استان های بوشهر و مرکزی است، در سایت سازمان در بخش آزمون استخدامی گنجانده شده است.

 azmoon site

 

 

ورود کاربران

به جمع خانواده بزرگ علوم پزشكي خوش آمديد

افراد انلاين

ما 121 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top