logo

انتخاب رشته

انتخاب آزمون

 

arshad vezarat behdasht

طبق اطلاعیه سازمان سنجش مهلت ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98 دوباره تمدید شد. متقاضیانی که در مدت زمان مشخص شده از 26 تا 28 فروردین ماه موفق به ثبت نام نشده اند توجه داشته باشند، سایت ثبت نام جدید و پرداخت هزینه آزمون تا 31 فروردین ماه تا ساعت 10 صبح روز شنبه 98/1/31 فعال می باشد و داوطلبان با مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نسبت به پرداخت هزینه، ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود اقدامات لازم را انجام دهند.

در صورت بروز مشکل برای انجام ثبت نام و یا در صورت تهیه منابع کنکور ارشد و دکتری مربوط به رشته خود می توانید با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

 

صحبت نهایی با کسانی که با توجه به تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت فرصت بیشتری  برای مطالعه دارند و از همین الان می خواهند با انگیزه شروع به مطالعه نمایند.

بعد از تغییر زمان برگزاری آزمون و اضافه شدن فرصت یک ماهه تا زمان برگزاری اکثر داوطلبان می خواهند شروع به مطالعه نمایند و آن  دسته از کسانی که تا حدودی با برنامه در حال مطالعه بوده اند بدنبال کتاب های مناسب و یا برنامه ریزی بهتری برای جمع بندی هستند و می خواهند بدانند در مدت زمان باقی مانده چگونه درس بخوانند، از چه کتاب های استفاده کنند بهتر است تا با رتبه بهتری در رشته خود قبول شوند.  به دلیل سوالات این چنینی بسیاری از شما عزیزان در رابطه با اینکه در این مدت زمان باقی مانده چی بخونم بهتر است، باید بگوییم..

با توجه به مدت زمان باقی مانده اگر جز داوطلبانی هستید که تا به حال مطالعه ای نداشتید، پیشنهاد ما به شما تهیه کتاب های کنکوری و طبقه بندی می باشد که سرفصل های مهم و کنکوری در آن ذکر شده باشد، چرا که تهیه رفرنس در مدت زمان باقی مانده توصیه نمی شود، پس سعی کنید کتاب های کنکور و کتاب های صفر تا صد که خلاصه ی رفرنس بوده و بر اساس مباحث مهم و پر تکرار کنکور می باشد را تهیه نمایید.

اما اگر تا حدودی مطالعه داشته اید، می توانید با زدن تست ها سال های قبل، میزان آمادگی خود را بسنجید و در صورت نیاز و ضعف در هر قسمت اقدام به مطالعه همان مبحثی که در آن ضعیف هستید، بپردازید و بعد از مطالعه درسنامه های طبقه بندی شده به دنبال کتاب های تست و شرکت در آزمون های آزمایشی باشید تا از میزان آمادگی خود و درصدی که در هر درس میزنید مطلع شوید.

و درصورتی که جز کسانی هستید که تمام مباحث را خوب خوانده اید، و الان بدنبال جمع بندی هستید می توانید با زدن تست های سال های قبل و تست های تالیفی و شرکت در آزمون های آزمایشی از میزان آمادگی خود مطلع شوید و در صورت مشاهده نقاط ضعف خود، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.