logo

انتخاب رشته

انتخاب آزمون

نهمین دوره  آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی MHLE در روز جمعه ششم خرداد ماه سال 1390 برگزار خواهد شد. داوطلبان شرکت در این آزمون لازم است به موارد زیر توجه فرمایند:

1. ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می شود.

2. ثبت نام از ساعت 18 روز شنبه 27 فروردین ماه 90 آغاز و به محض تکمیل ظرفیت، متوقف خواهد شد.

3. داوطلبان می بایست مبلغ 000/225 (دویست و بیست و پنج هزار) ریال را به حساب شماره  6/1278 یا حساب سیبا به شماره  2173319015000 به نام خزانه داری کل (قابل پرداخت در کلیه ی شعب بانک ملی ایران) واریز نموده و اصل فیش آن را در جلسه  آزمون ارائه نمایند (رسیدهای اینترنتی و دستگاه های خودپرداز مورد قبول نیست، فقط از طریق شعب اقدام به پرداخت نمایید).

  • فیش هایی که قبل از 21/1/90 یا پس از پایان زمان ثبت نام پرداخت شده باشد، قابل پذیرش نیست.

  • ارائه فیش نامعتبر یا عدم ارائه ی اصل فیش، موجب محرومیت داوطلب از شرکت در این دوره و تمامی آزمون های بعدی MHLE خواهد شد.

  • این مبلغ به هیچ عنوان قابل استرداد یا ذخیره برای دوره های بعد نیست.

  • در نگهداری فیش بانکی کوشا باشید؛ در صورت گم شدن، داوطلب ملزم به دریافت گواهی تایید پرداخت (دارای مُهر بانک) یا پرداخت دوباره هزینه ثبت نام است.

4. داوطلبان می بایست یک قطعه عکس پرسنلی تمام رخ با زمینه روشن، فیش بانکی، کارت ملی و صفحه اول شناسنامه خود را اسکن نموده و هم زمان با ثبت نام، از طریق همین سایت به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال نمایند. عدم ارسال مدارک به منزله انصراف از شرکت در آزمون است (ثبت نام الکترونیکی، داشتن کد رهگیری و هم چنین پرداخت هزینه شرکت در آزمون، بدون ارسال مدارک فوق الاشاره، فاقد اعتبار است و مجوز شرکت در آزمون نخواهد بود).

5. کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای 2 تا 5 خرداد ماه 90 از طریق سایت مرکز سنجش قابل دریافت خواهد بود.

6. برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی و اصل فیش بانکی الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می گردد.

7. کارنامه اینترنتی از روز چهارشنبه 11 خرداد 1390 از طریق همین سایت قابل دریافت است.