logo

انتخاب رشته

انتخاب آزمون

Nutritionدانلود رایگان سوالات آزمون كارشناسی ارشد علوم تغذیه را در ادامه مطلب خواهید دید. بسیاری از اوقات داوطلبان آزمون ارشد علوم تغذیه یا علوم بهداشتی در تغذیه در شهرها و یا روستاهای کوچک، مانند شهرهای بزرگ چنین امکانی را ندارند که به سوالات ارشد تغذیه یا علوم بهداشتی در تغذیه سالهای اخیر دسترسی پیدا کنند. دست اندرکاران سایت علوم پزشکی سعی دارد با هدیه خود به داوطلبان کنکور ارشد علوم تغذیه و علوم بهداشتی در تغذیه که در تهیه این سوالات مشکل داشتند، این مشکل را مرتفع نماید تا شاید دعای خیر شما طالبان علم و اندیشه، توشه راه همکاران ما در سایت علوم پزشکی دات کام! باشد. داوطلبان رشته های تغذیه و یا علوم بهداشتی در تغذیه با کلیک روی نام هر آزمون فایل دفترچه سوالات آن سال را بصورت یک فایل فشرده دریافت خواهند کرد.

توجه: فرمت فايل سوالات به صورت پي دي اف (PDF) مي باشد و براي باز شدن آن به برنامه اكروبات ريدر(Acrobat Reader) نياز است.

سوالات آزمون سال 95 - 94 (رایگان)

سوالات آزمون سال 94 - 93 (رایگان)

سوالات آزمون سال 93 - 92 (رایگان)

سوالات آزمون سال 92 - 91 (رایگان)

سوالات آزمون سال 91 - 90 (رایگان)

سوالات آزمون سال 90 - 89 (رایگان)

سوالات آزمون سال 89 - 88 (رایگان)

سوالات آزمون سال 88 - 87 (رایگان)

سوالات آزمون سال 87 - 86 (رایگان)

سوالات آزمون سال 86 - 85 (رایگان)

جهت دريافت كليدهاي نهايي هر كدام از سوالات به بخش كليد سوالات كنكورهاي گذشته مراجعه نمائيد.

در آينده دفترچه سوالات سالهاي ديگر اين رشته، در همين صفحه قرار خواهند گرفت.

جهت مشاهده سایر اطلاعات مفید اعم از منابع توصیه شده آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه و یا نمونه کارنامه های قبول شدگان و مصاحبه های نفرات برتر تغذيه  بر روی لینک زیر کلیک فرمایید:

علوم تغذیه

علوم تغذیه در بحران و حوادث

بانک کتاب علوم پزشکی