جستجو در سایت:

                  

سایت علوم پزشکی(91/5/3): سازمان نظام پزشکی اعلام کرد: کمیسیون ماده ۲۵ و ۲۶ آیین‌نامه استاندارد‌ساز تابلوی مطب پزشکان و مؤسسات پزشکی در اسرع وقت برای نظارت بر تابلوها و رسیدگی به تخلفات احتمالی اعضای جامعه پزشکی تشکیل می‌شود. به نقل از روابط ‌عمومی سازمان نظام پزشکی، در جلسه مسئولان سازمان نظام پزشکی کشور در خصوص ساماندهی تابلوی مطب پزشکان و مؤسسات پزشکی که روز شنبه 31 تیر برگزار شد و مقرر شد ماده 25 و 26 آیین‌نامه استاندارد‌سازی تابلوها و سرنسخه‌‌های مؤسسات پزشکی، شاغلان و حرف پزشکی و وابسته پزشکی در اسرع وقت اجرایی شود.

ماده 25 و 26 این آیین‌نامه ترکیب اعضا و ساختار کمیسیون ساماندهی تابلو مطب پزشکان و مؤسسات پزشکی را تعیین و مشخص کرده است. همچنین شرکت‌کنندگان در این جلسه با بررسی تصاویر، اسناد و مدارک تعدادی از تابلوهای مطب پزشکی تهرانی شاغل در خیابان ولیعصر(عج)، تصمیم‌گیری درباره ارائه تذکر یا برخورد قانونی با تخلفات صورت گرفته در آنها را به معاونت نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی واگذار کردن.

در این جلسه یاد شده، علاوه بر سید‌شهاب‌الدین صدر، رئیس کل سازمان نظام پزشکی، علیرضا زالی، معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان و رئیس کمیسیون ساماندهی تابلوی مطب پزشکان، غلامحسن نیک‌نژاد، معاون انتظامی، علی یزدانی معاون آموزشی و پژوهشی،محمدرضا خردمند معاون پشتیبانی، محمد صاحب‌الزمانی، دبیر شورای عالی و محمد حسین نعیمی مشاور و سرپرست حوزه ریاست سازمان نظام پزشکی حضور داشتند.

 azmoon site

 

 

ورود کاربران

به جمع خانواده بزرگ علوم پزشكي خوش آمديد

افراد انلاين

ما 129 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top